LEGO® Star Wars™ 10221 Super Star Destroyer

pro kluky

• , zakoupeno v kdosihraje.cz

Velmi povedené, prostě bomba

• , zakoupeno v i-hrackarstvi.cz

Super vzácná a super velká stavebnice....Geniální!

• , zakoupeno v PRIMALEGA

Jsme sběratelé Lega a milovníci Star Wars, proč jsme si vybrali tuto stavebnici je tudíž jasné, máme se synem v plánu postavit postupně všechno co je dostupné na trhu, takže i výhodnější cena je pro nás důležitá
    při příštím nákupu bude Prima Lega eshopem první volby

Určení
pro kluky

Specifikace Lego Star Wars 10221 Super Star Destroyer

Lego Star Wars 10221 Super Star Destroyer

Super Star Destroyer Executor je tady! Toto unikátní plavidlo sloužilo jako velitelská loď v Bitvě o Endor a jako osobní vlajková loď Darth Vadera v klasických filmech Star Wars. Její klasický dýkový design činí z Executora jednu z největších a nejmocnějších lodí v galaxii Star Wars.

• Součástá minifigurky: Darth Vader, Admirál Piett, Dengar, Bossk a IG-88.
  • Délka hotového modelu: 124,5 cm. Váží skoro 3,5 kg.
  • Věk: 16+
  • Materiál: plast
  • Počet dílků: 3152
  • Země původu: Dánsko

2zákazníci nedoporučují produkt

• LEGO (3152) vs. Mould King (7284 dílků)

Za aktuální cenu 39 tisíc, si tento set může koupit jen naprostý hlupák. Chápu, že pro někoho může LEGO znamenat jakousi modlu, ale pokud vyloženě sháníte jen model Super star Destroyeru, je tu přece Mould King za cca 6 tisíc, který je mnohem detailnější a kvalitou rozhodně nezaostává (na rozdíl od Lepinu).

Jen magor koupí lego za 46 tisíc bože...

• Je to krásný
    • Ale nechapu co je na tom drazsiho nez moje auto

• Velice pěkná stavebnice. Dokonalá podobnost s filmovým originálem, do detailu propracovaná kabina s plošinou, odkud Darth Vader pozoruje dění kolem sebe. Dostaly mě detaily kontrolních panelů, dveří atd, vše barevně do detailu, jako ve filmu.
    • Je to klenot v mé velké sbírce.
    • Složitější sestavení, určitě nevhodné pro menší děti. Přesto, že jsem postavil za svůj život několik set různých setů a modelů Lego SW, u tohoto plánku jsem se občas zapotil. Některé obrázky se musí řešit intuitivně.
    • Časová náročnost na složení. Výsledek ale stojí za to.

Super záležitost pro pravé sběratele Lego SW.
    Pro autentičnost doporučuji také k tomuto modelu dokoupit světelný kit. Nahradí se tím v motorech lodi původní oranžové krytky za LEDkové. Ty pak po zapnutí svítí a navozují reálnější dojem. Napájení dvěma tužkovýma, nebo USBčkem. Vyšel mě na cca 400 Kč. U nás bohužel není k sehnání, ale stačí zagooglit, Ebay atd..

Doposud mé sbírce vévodil Imperial Star Destroyer, ale ten je oproti tomuto obr Super Star Destroyeru asi 3x menší.
    Délka 125cm je úctyhodná a váha kolem 3,5Kg je též zajímavá. A navíc při této délce mě překvapila pevnost konstrukce, že se při zvednutí nikde nic neprohýbá a loď skvěle drží pohromadě!
    To její menší předchůdce, kterého jsem zmínil, nemá tak vychytané. Ten když se špatně chytí, dochází k propadání, resp. k prolomení dna lodi.
    Tak že u tohoto setu za kvalitu projektu konstrukce 1*.

Dále doporučuji před stavbou si manuál stáhnout z inetu v PDFku do počítače, či noťasu a mít to při stavbě u sebe.
    Při té spoustě dílků jsem často potřeboval některé detaily zazoomovat a zvětšit tak, aby se to nepopletlo. Pouze z papírového návodu bych to skládal mnohem déle.

• Limitovaná a unikátní edice

Výborná investice. Pokud krabici nerozbalíte a počkáte 5 let, tak ji pak prodáte minimálně za dvojnásobek, to znamená zhodnocení 20% za rok. Možná se pletu, ale kdo se o investice do lega zajímá, ten bude možná stejného názoru :)

• až si na to vydělám, budu nejšťastnější na světě
    • přítelkyně holt nepojede k moři

super

• hnus
    • obtížnost
    • detajli jako z filmu NEJSOU

nekupovat

• Přesně jako z filmu
    • Šířka
    • Motory
    • Ještě k tomu ten malý ISD.

Opravdu nadherná ale složita stavebnice ale za to to stojí,
    A proti ceně nemam nic proti standartní cena u UCS setů.

• , zakoupeno v kdosihraje.cz

Velmi povedené, prostě bomba

• , zakoupeno v i-hrackarstvi.cz

Super vzácná a super velká stavebnice....Geniální!