LEGO® Scooby Doo 75904 Strašidelný zámek

95 %

Popis produktu

Parametry produktu

Série
Scooby-Doo
Věk od
6 let
Počet dílků
860 ks
Rok uvedení
2015

Recenze

 • , zakoupeno v kostkáč.cz

  Doporučuje produkt

  100 %
  • Krásná stavebnice děti jsou nadšené
  • cena

Parametry produktu

Série
Scooby-Doo
Věk od
6 let
Počet dílků
860 ks
Rok uvedení
2015

Popis produktu

 • Spěchej do tajemného zámku na motorce s Shaggym a Velmou, abys pomohl Daphne a Scooby-Doo najít ukradený poklad! Tiše se vpliž do strašidelné budovy a dávej si pozor na ducha a černého rytíře, kteří hlídají v chodbách. Vyhni se lidožroutské rostlině ve skleníku a uskoč před pastí v podobě kývající se ostnaté koule. Rychle si připrav obří hamburger v kuchyni a hledej stopy. Najdi tajnou přihrádku se zlatým klíčem a potom otevři sejf, ve kterém jsou ukradené zlaté cihly. Ale spěchej – musíš schované uloupené věci najít dřív, než hodiny odbijí půlnoc a zpoza otočné zdi vyleze upír!Obsahuje 6 minifigurek se zbraní a doplňky: Shaggyho, Velmu, Daphne, upíra/Boba Oakleyho, ducha/Modrokamena Velikého, černého rytíře/pana Wicklese, plus Scooby-Doo (stojící verzi).
 • Obsahuje 6 minifigurek s různými zbraněmi a doplňky: Shaggy, Velma, Daphne, upír / Bob Oakley, duch / Modrokamen Veliký, černý rytíř/pan Wickles a Scooby-Doo (verze ve stoje).

Tajemný zámek obsahuje věž s hodinami a se zdí která se v půlnoci otočí, střechu s upíří rakví, skleník s rozbitými okny, masožravou rostlinou s klapacími ústy a 2 dýňovými hlavami, kuchyň se skříňkami, umyvadlem, hrncem a obřím sestavitelným hamburgerem, sestavitelnou kyvadlovou past ve tvaru ostnaté koule, otevírací sejf se 3 zlatými cihlami, skrytou přihrádku se Zlatým klíčem, speciální destičku se stopou k záhadě, hrnec, lebku, krysu a netopýra.

Motocykl je vybaven postranním vozíkem.

Zbraně obsažené v sadě: Duchova koule na řetězu a dvoubřitá sekera černého rytíře.

Mezi doplňky najdeš kost pro Scooby-Doo, Shaggyho klobásu, Shaggyho batoh, fotoaparát Velmy, upírovu kápi, netopýra a duchovu kápi, která ve tmě svítí.

Vyraz na Tajemný zámek na motorce.

Dej si pozor na masožravou rostlinu.

Vyhni se ostnatému kyvadlu.

Aktivuj otočnou zeď na věži s hodinami a odhal upíra.

Následuj stopy najdi zlatý klíč a ukradený poklad.

Tajemný zámek měří přes 38 cm na výšku, 32 cm na šířku a 14 cm na hloubku.

Motocykl měří přes 3 cm na výšku, 6 cm na délku a 4 cm na šířku.

Masožravá rostlina měří přes 7 cm na výšku, 4 cm na šířku a 5 cm na hloubku.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

1zákazník doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
95 %
průměr z 4 hodnocení
5
4 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×
 • , zakoupeno v kostkáč.cz

  Doporučuje produkt

  100 %
  • Krásná stavebnice děti jsou nadšené
  • cena