LEGO® City 7991 Popelářský vůz

276 ks

• , zakoupeno v Legáček.cz

nemůžu hodnotit lego sity, objednáno máme lego duplo popeláři

• , zakoupeno v LEGENIO

zatím není možno hodnotit, bylo koupeno k narozeninám, dárek doposud ještě nebyl předán

• , zakoupeno v Aukro.cz

• výborná hračka pro tříletého kluka :-)

Doporučuji pro malé kluky. Vydrží ho zabavit na delší dobu.

Věk od
8 let
Téma
LEGO® City
Počet dílků
276 ks

Lego 7791 City Popelářský vůz. Detailní přehled Lego dílů v setu Lego 7791 City Popelářský vůz

Popelářské auto! Udržuj své LEGO City v čistotě. Pomůže ti k tomu opravdový popelářský vůz. Obsahuje pracující minifigurky a další příslušenství. Vozidlo je dlouhé 18 cm.

Přehled dílků obsažených v tomto Lego setu nalezente zdeKupte Lego, sestavte Lego, vyhrajte Lego zdarma - info o soutěži pro naše zákazníky zde.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Legáček.cz

nemůžu hodnotit lego sity, objednáno máme lego duplo popeláři

• , zakoupeno v LEGENIO

• , zakoupeno v Aukro.cz

• výborná hračka pro tříletého kluka :-)

Doporučuji pro malé kluky. Vydrží ho zabavit na delší dobu.

• , zakoupeno v Aukro.cz

Mám 2 už odrostlé děti a obě si rády sáhly po této hračce. Dokázaly si s ní vyhrát i delší čas a s výrobkem jsme byli maximálně spokojeni.Děti s ním mohly házet, strkat ho do pusy a nikdy to nebylo nebezpečné.Vřele doporučuji ostatním rodičům, keří ještě váhají...

• dobré autíčko
    • vymakané detaily
    • nemusela by tu být tak oranžová

Docela uhodí hned do oka a zaujme.Do City města se velmi hodí a určitě bude o něj zájem.Vždyť kdo nechtěl být popelářem,že.Doufám,že ale prckové nebudou dělat bordel po silnicích - víme jak to dopadá - takže jen hodným dětem ano?
    trochu mi vadí ta oranžová,já bych dal tu typickou žlutou.Trochu mi vadí ty prolisy na boku,to přece popelářské auto nemá - je to pěkný bacláček.

• i pro menší děti
    • pouze pár dílků, postavení je jednoduché
    • spíše na jedno postavení, ne na rozebírání

Tento popelářský vůz vhodně doplňuje výstavku z autíček, ale je spíše na postavení a následné hraní si s ním než na rozebírání a stavění z kostiček.
    Součástí je i panáček a popelářské příslušenství.
    Stavebnice je vzhledem k malému počtu dílků, které jsou poměrně velké, vhodná i pro mladší děti - nehrozí zadušení.