Lego Technic 8297 Terénní vůz

Přidat recenzi

Průměr z 23 hodnocení.

Lego Technic - 1097 ks - 7 let

Terénní vůz. Skvělý terenní vůz pro dva je vybaven pro cesty přírodou. Díky funkcím Power Functions můžete použít přední naviják, rozsvítit světla a nebo funkce umožňuje změnu... více »

Do obchodu na Legoan.cz

Ověřený zákazník Digiboss

Přidáno: 24. listopadu 2010

Zakoupeno v Digiboss

• Dobrá zábava
  • Mohl by být vybaven 100% RC ovládáním.

Chtěl to syn , dobrá zábava pro puberťáky .

Lukáš Perner

Lukáš Perner

Přidáno: 16. ledna 2010

• Perfektní propracovanost
  • Mnoho dílků
  • Pro mladé, teenagery i dospělé
  • Kvalitní dílky
  • Vyšší cena

Tato stavebnice je určitě vhodná pro všechny generace, protože její propracovanost je vcelku překrásná. Dá se kombinovat s mnoha dalšími modely stavebnic Lego Technics. Velmi ocení teenageři, kteří ho spíše budou mít ve vitrínce a bude chloubou jejich pokoje. Stavba je složitější ale podle plánku ji zvládne i ostřílený mladík. I když je cena vysoká je to záruka kvality. Doporučuji!!

• Ne
saturnin

saturnin

Přidáno: 29. září 2009

• opravdové fandy Lega
  • docela vymakaný
  • chybí mi tu kapotáž

Tohle je můj oblíbený auťák.Jeho díly stále nacházejí uplatnění v dalších strojích jako auta,tanky,transportéry,pracovní stroje.Zvláště kombinace žlutých dílů ze stavebních strojů a těchto černých je skvělá.Vynikající pneumatiky - tyhle díly umí Lego perfektně.Osvětlení a motor pracuje pořád spolehlivě i když mu dávám pěkně zabrat.Trochu by tu mohlo být víc kapotáže,to Legu dost chybí,dělá moc větráky,ty díry nejsou tak efektní a praktické.

zigurat

zigurat

Přidáno: 27. srpna 2009

Na to jak moc jsem od něj očekával mě docela zklamal. poměrně málo zajímavých funkcí i speciálních kostiček. Stavebnice je to velmi dobrá jen jsem od ní očekával více. Stavbu řadím k těm obtížnějším, například kola jsou skutečně monstrózní. Výsledný model působí velmi bytelně a je skutečně opravdu VELKÝ.